Gayrimenkul Kanunları

Gayrımenkul Hukuku kanunları, tüzük, Taşınmaz hukuku makaleleri ve bilimsel incelemeler, Gayrimenkul ve Emlak hukuku mevzuatı :

Genel Mevzuat

Gayrımenkul Hukuku Kanunları

Türk Medeni Kanunu

Kadastro Kanunu

Taşınmaz Mal Zilyedliğine Yapılan Tecavüzlerin Önlenmesi Hakkında Kanun

Imar Kanunu

Gayrimenkul Hukuku forumları

Author: kanuni el yasa

4 thoughts on “Gayrimenkul Kanunları

  1. merhaba yaşadıgım yerde evimin yolu yok.yol yapılması için komşum arazisinden geçit vermiyor.yasal olarak yol hakkım yokmu? yardım lütfen! sitede bulumadım bununla ilgili kanunu.teşekkür ederim.

  2. merhaba ben altı daireli bir yerde oturuyorum oturdugum yerde komşum aparmanın bahçesinın bir bölümünü garaj olarak kullanıyor yanlız koydugu yer iki arac allır bende park etmek istiyorum burası benim diyor ben konunen bişey yapa bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim tşk.

  3. merhaba benim kardeşim köyde ikamet ediyor hayvancılık ve çiftcilikle uğraşıyor. 2003 yılında bizim evin yanına modern bir, hayvan barınağı ağıl yaptırdı 2005 de kadastro geldi ölçümler yapıldı köy yerinin ve ağıl ile çevresinde belli bir arsa verildi. sonradan paftanın değişime uğradığını fark ettik ağılın yarısını meraya çıkarmışlar.bu konuda nasıl bir girişimde bulunabiliriz aydınlatırsanız sevinirim saygılarımla tşkler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.