Gayrimenkul Kanunları

Gayrımenkul Hukuku kanunları, tüzük, Taşınmaz hukuku makaleleri ve bilimsel incelemeler, Gayrimenkul ve Emlak hukuku mevzuatı :

Genel Mevzuat

Gayrımenkul Hukuku Kanunları

Türk Medeni Kanunu

Kadastro Kanunu

Taşınmaz Mal Zilyedliğine Yapılan Tecavüzlerin Önlenmesi Hakkında Kanun

Imar Kanunu

Gayrimenkul Hukuku forumları

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Gayrimenkul Kanunları için 4 cevap

  1. bülent bekar diyorki:

    merhaba yaşadıgım yerde evimin yolu yok.yol yapılması için komşum arazisinden geçit vermiyor.yasal olarak yol hakkım yokmu? yardım lütfen! sitede bulumadım bununla ilgili kanunu.teşekkür ederim.

  2. nasıf deveci diyorki:

    merhaba ben altı daireli bir yerde oturuyorum oturdugum yerde komşum aparmanın bahçesinın bir bölümünü garaj olarak kullanıyor yanlız koydugu yer iki arac allır bende park etmek istiyorum burası benim diyor ben konunen bişey yapa bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim tşk.

  3. ahmet gövdeli diyorki:

    merhaba benim kardeşim köyde ikamet ediyor hayvancılık ve çiftcilikle uğraşıyor. 2003 yılında bizim evin yanına modern bir, hayvan barınağı ağıl yaptırdı 2005 de kadastro geldi ölçümler yapıldı köy yerinin ve ağıl ile çevresinde belli bir arsa verildi. sonradan paftanın değişime uğradığını fark ettik ağılın yarısını meraya çıkarmışlar.bu konuda nasıl bir girişimde bulunabiliriz aydınlatırsanız sevinirim saygılarımla tşkler.

  4. Geri izleme:Kira Kanunları | Hukuk Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 3 =